Terug naar resultaten

Papaverstraat 23
1214 HH HILVERSUM

€ 375.000 k.k.

Omschrijving

In een rustige en karakteristieke straat bieden wij aan deze gerenoveerde middenwoning in een super leuke buurt om de hoek van winkelstraat “de Gijsbrecht”. In 2012 zijn alle woningen gerenoveerd met o.a. nieuwe pannendaken, boeidelen, goten, hwa, gevelreinig, kozijnen etc, door Dudok Wonen, het resultaat is een mooi geheel met monumentale woningen, en daarom niet voor niets Gemeentelijk monumenten.
De woning is voorzien van dubbele beglazing, dakisolatie, moderne Intergas CV ketel, modern sanitair en een besloten tuin met achterom en berging. Een snoepje!

Indeling: entree, hal, toilet, lichte woon-/eetkamer voorzien van eiken vloerdelen, vaste trapkast met veel bergruimte en een moderne uitgebreide groepenkast, keuken met diverse inbouwapparatuur en deur naar de besloten en verzorgde tuin met achterom en schuur voorzien van elektra. De woning is aan de achterzijde voorzien van een rolscherm en aan de voorzijde voorzien van een zonnescherm. Tevens is de nagenoeg sta-hoge kelder via een luik in de keuken toegankelijk voor opslag.

Verdieping:
centrale overloop, ruime hoofdslaapkamer met voldoende ruimte voor kasten, een vaste kledingkast en een dakkapel, badkamer met inloopdouche, toilet, wastafel en Velux dakraam. Via de badkamer bereik je de 2e slaapkamer aan de voorzijde. Deze woonlaag is voorzien van een nette vloer, strak gestucte wanden.

De huidige eigenaar heeft een vaste trap naar de zolder gerealiseerd en een Velux dakraam geplaatst waardoor deze praktisch veel bruikbaarder is geworden. Op de zolderverdieping is veel bergruimte en bevindt de C.V. opstelling.

Deze woning is betaalbaar doordat de grond niet gekocht maar gehuurd wordt, tegen een aanzienlijke korting. De grondhuur bij deze woning bedraagt thans circa € 206,25 per maand maar dit bedrag wordt pas in het 11e jaar volledig betaald. De korting op de grondhuur is het eerste kalenderjaar 100%. Het tweede jaar bedraagt de korting 90%, het derde jaar 80%, etc. Met andere woorden u betaalt in het eerste (kalender-) jaar dus geen erfpachtcanon, gezien de nieuwe eigenaar weer met 100% korting begint. De betaalde grondhuur (canon) is tevens fiscaal aftrekbaar. Indien u deze woning koopt, heeft u niet alleen lagere maandlasten vanwege de aantrekkelijke Koop Goedkoop regeling, maar ook geen aflosverplichting op het grondgedeelte!


Bijzonderheden:

- charmant en zeer goed onderhouden tussenwoning op toplocatie!;
- in 2012 gerenoveerd door Dudok van buiten, in 2017 van binnen door de huidige eigenaar;
- lage energielasten (maandnota huidige eigenaar € 123,-- voor gas en elektra)
- lekkere besloten tuin met achterom en schuur;
- betaald parkeren met vergunning € 20,-- per jaar en een gunstige bezoekers regeling;
+ Meer omschrijving - Minder omschrijving

Kenmerken

Bouwjaar1925
Bouwvormbestaande bouw
Woonoppervlakte62
Aantal kamers3
Overdracht
StatusBeschikbaar
Prijs€ 375.000 Kosten koper
Aanvaardingin overleg
Bouw vorm
Bouwjaar1925
Bouwvormbestaande bouw
Indeling
Woonoppervlakte62
Inhoud260
Aantal kamers3
Slaapkamers2
Etages4
Tuin
TuinAchtertuin, Voortuin
Hoofdtuin oppervlakte36
Hoofdtuin positieOost
Aantal bergingen1
Parking
Garage soortGeen garage
+ Meer kenmerken - Minder kenmerken

In de buurt

Wij kennen werkelijk iedere straat en elke hoek van Hilversum. Benieuwd wat een buurt je te bieden heeft? We kunnen je er alles over vertellen!